برگزاری كارگاه آموزشي آشنايي با سامانه ttac با محوریت پیشگیری از قاچاق كالاهای سلامت محور
يكشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۰

كارگاه آموزشي راههای شناسایی کالاهای سلامت محور معتبر از غیر مجاز با محوریت  پیشگیری  و مبارزه با قاچاق كالاهای سلامت محور با حضور اعضاء کمسیون بانوان شهرستان  شاهرود برگزار گرديد.

 

به مناسبت سالروز 9 اسفند سالروز حمایت از مصرف کننده، كارگاه آموزشي راههای شناسایی کالای سلامت محور معتبر از تقلبی ،غیر مجاز و  پیشگیری با قاچاق كالاهای سلامت محور همچنین آشنايي با سامانه تي تك و نشانگر رنگي تغذيه اي با حضور اعضا کمیسیون بانوان شهرستان شاهرود در محل سالن اجتماعات ساختمان البرز برگزار شد.

در اين دوره خانم مهندس شاكر كارشناس اداره نظارت بر مواد غذايي، آشاميدني، آرايشي و بهداشتي ابتدا درخصوص انتخاب صحيح محصولات سلامت محور و پيشگيري ومبارزه با قاچاق مواد خوراكي آشاميدني آرايشي و بهداشتي ، پديده بيوتروريسم  و همچنین تاکید بر اولویت انتخاب محصولات سلامت محور ایرانی دارای مجوز توضيحاتي ارائه نمودند. در ادامه: در خصوص راههاي استعلام برچسب رهگيري، رديابي و كنترل اصالت و سامانه ttac به طور كامل و جامع توضیحاتی ارائه گردید.

گفتني است: در اين كلاس خانم مهندس نظريان در خصوص برچسب خوانی محصولات سلامت محور ایرانی وآشنايي با نشانگر رنگي تغذيه اي به بحث و تبادل نظر پرداختند. در خاتمه با توجه به اینکه اعضا  این کمیسیون جمعی از نمایندگان ادارات دولتی شاهرود می باشند از مباحث مطرح شده در این کارگاه استقبال کرده و درخواست برگزاری این دوره آموزشی برای کلیه کارکنان ادارات توسط کارشناسان نمودند و مقرر گردید بعد از هماهنگی  لازم در سال  97 این آموزشها در ادارات دولتی برگزار گردد.

 
شنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
ما 4 مهمان آنلاین داریم